Miškininkystės Paslaugos Kiekvienam

perkame-mišką

Perka mišką

Perkame mišką  su žeme ir iškirtimui visoje Lietuvoje. Perkame nebrandų arba dalinai kirstą mišką, mažus ir didelius plotus. Jei norite parduoti, tačiau dvejojate ir turite klausimų, galite tiesiog pasitikslinti, tai nieko nekainuoja!

Sužinokite daugiau
perkame-mišką-misko-kaina

Detalus Vertinimas – Miško kaina

Kiekviena miško valda įvertinama individuliai, miškininko profesionalo, naudojant Naujausia miškotvarkos medžiagą. Per trumpiausią laiką pateiksime Jums galimą, aukščiausią rinkos vertę atitinkantį pasiūlymą. Suteikiame Profesionalią konsultaciją miškininkystės klausimais.

Sužinokite daugiau
perkame mišką

Miškotvarkos projektų rengimas

Rengiame preciziškai tikslius miškotvarkos projektus. Ženkliname kirstinus medžius ir rėžiame biržes. Paruošiame biržių atrėžimo dokumentus, reikalingus miško kirtimo leidimui gauti. Konsultuojame miškotvarkos projektų rengimo klausimais. Tai yra bene pagridinės miškininkystės paslaugos

Sužinokite daugiau
perkame mišką

Miško kirtimai

Atliekame pagrindinius, sanitarinius ar ugdomuosius miškų kirtimo darbus. Miškų kirtimas, miškų valymas, miškų retinimas. Atliekame ugdymo, vėjovartų, ribinių linijų, kanalų, apleistų pievų kirtimus bei medienos  išvežimą iš kirtaviečių į tarpinius sandėlius. Didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei. Esant poreikiui nuperkame nukirstus medžius ir nelikvidinę medieną.

Sužinokite daugiau

Mes nupirksime Jūsų mišką