Apie mus

perka miska
misko kaina
kontaktai

 

Apie mus

Pagrindinė veiklos sritis — miškininkystė. Perkame mišką daugiau nei 20 metų. Teikiame paslaugas, susijusias su miškų pirkimu, miško valdų ribų nustatymu, medienos ruoša, atliekame kitus miškininkystės darbus.

Nemokamai konsultuojame miškininkystės klausimais. Jeigu turite klausimų dėl miško naudojimo, jo priežiūros, tvarkymo arba norite saugiai parduoti mišką, bet nežinote nuo ko pradėti? Kreipkitės tiesiog dabar.

Geranoriškai ir išsamiai paaiškinsime kodėl verta priimti vieną ar kitą sprendimą ir kuris kelias padės gauti  geriausią rezultatą.

Klauskite – suteikti  nemokami patarimai ir rekomendacijos leis greičiau, saugiau ir lengviau pasiekti  numatytus tikslus.

Perkumiska.lt perka mišką su žeme visuose šalies regionuose, perka įvairaus amžiaus, sudėties  miškus. Ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas garantuoja sklandų ir saugų pirkimo-pardavimo procesą.

Perkumiska.lt perka mišką išsikirtimui, teikia profesionalias konsultacijas, tvarko kirtimo dokumentus. Griežtai laikomės pagrindinių miškų naudojimo ir tvarkymo taisyklių. Ištraukiame ir išvežame medieną į tarpini sandelį.

Vystat veiklą, didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimui ir gerų santykių su klientais palaikymui. Supratingumas, pagarba, sąžiningumas, nepriekaištinga darbo kokybė, efektyvumas yra pagrindiniai siekiai tampant patikimu partneriu.

Nuosaiki investicijų grąža

Miškai yra unikali investicijų rūšis. Paprastai turtas ir toliau turi rinkos vertę po to, kai gaunamas pelnas, tačiau lyginis miškas ilgą laiką nustoja teikti pelną, kai atliekamas galutinis kirtimas. Tačiau miškų savininkai gali turėti didelį poveikį savo miško vertei ir pelnui, sutelkdami dėmesį į miškotvarką. Miškotvarka turi ypatingą poveikį medžių augimo tempui, dydžiui ir kokybei, nors vietovė ir aplinka nustato tam tikras ribas. Medienos kainai įtakos turi ir stovo dydis bei paprastas kirtimas.

Nesivaikome trumpalaikės naudos, o įvertiname visus miško teikiamus privalumus ir investuojame ilgam laikui, todėl daug metų sėkmingai dirbame su privačių miškų savininkais.