Perka mišką

Perkumiska.lt Perka mišką  su žeme ir iškirtimui visoje Lietuvoje.  Nebrandų arba dalinai kirstą, mažus ir didelius plotus.

Jei norite parduoti, tačiau dvejojate ir turite klausimų, galite tiesiog pasitikslinti, tai nieko nekainuoja!

Jūsų parduodamą mišką įvertinsime per 24 valandas ir nedelsiant pateiksime preliminarų pasiūlymą.

perka miška berzas

Parduodant mišką su žeme:

• Jei turtas išlaikytas Jūsų nuosavybėje ilgiau kaip 10 metų, nereikės mokėti gyventojų pajamų
mokesčio.
• Visuomet gausite sutartą pinigų sumą iš karto.
• Nereikės skirti laiko miško priežiūrai.
• Nereikės miško atkurti (atsodinti).
• Atsiskaitome iš karto, prieš pasirašant sutartį. Atsiskaitymas galimas grynaisiais pinigais arba pavedimu į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

perka mišką

Parduodant mišką išsikirtimui:

• Jūs išsaugosite galimybę turėti papildomų pajamų ateityje.
• Išsaugote nuosavybės teisę į valdą, kurią galėsite vėliau parduoti arba palikti savo vaikams ir
anūkams.
• Už parduotą medieną perkanti įmonė išskaičiuoja ir sumoka gyventojų pajamų mokestį (GPM – 15 %).
• Turėsite sumokėti 5% mokestį už parduotą medieną.
• Turėsite pasirūpinti iškirsto miško ploto atkūrimu.
• Sudarant tokio tipo sandorį, Jūs parduodate tik medieną, o ne visą sklypą. Taigi mokama kaina yra
nustatoma įvertinant Jūsų valdoje esančios medienos kiekį, kokybę, bei Jūsų lūkesčius. Atsiskaitymas galimas grynaisiais pinigais arba pavedimu į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Atsiskaitome iš karto pasirašius stataus miško pirkimo–pardavimo sutartį.

Skambinkite dabar tel.: 8 685 69306

arba užpildykite formą!

Susisieksime nedelsiant!


  Siųsdami užpildytą formą Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti Jūsų miškui ir pateikti Jums pasiūlymą, kaip numatyta privatumo politikoje

       Jeigu ieškote kas perka mišką

  Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus. Daugelio metų patirtis miškininkystėje, prekyboje, vertinime ir miško ruošos organizavime leidžia profesionaliai pažvelgti į tai, kas paprastam žmogui atrodo tik miškas. Dirbame profesionaliai ir sėkmingai, siekiame užtikrinti geriausias kainas už perkamą mišką. Pasistengsime aiškiai ir suprantamai paaiškinti miško vertinimo principus ir gautus rezultatus. Supratingai ir derybomis sieksime priimti optimaliausius sprendimus, tinkančius abiems pusėms. Turime didelę patirtį Lietuvos miško žemės rinkoje, todėl galime su tiksliai parengtais miško žemėlapiais ir miško duomenimis įvertinti Jūsų valdomo turto vertę. Parduodami mums savo mišką, būsite tikri, kad sąžiningai nustatysime jo vertę, garantuosime sandorio  saugumą ir paprastumą, padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

  Mes  gerbiame ir vertiname tiek savo, tiek kitų darbą, laiką ir pastangas, ieškant ir pasirenkant  įmonę ar privatų investuoją, kurie perka mišką. Gerinant teikiamų paslaugų kokybę, taupant klientų ir mūsų laiką, siūlome perskaityti mūsų pateiktą naudingą informaciją, padėsiančią pasiekti abipusiai palankių derybų.

       Ką reikėtų žinot

  Ką reikėtų žinoti, norint parduoti mišką.  Miško savininkai, ieškodami geriausios kainos varianto, kartais pakliūna į nesąžiningai veikiančių „įmonių“ pasiūlymų pinkles, kai už 1 ha pasiūloma keliolika eurų brangiau, negu siūlo legaliai dirbančios įmonės ar privatūs asmenys įvertinę pagal realiai esančią situaciją. Pasitaiko atvejų, kad,  siekiant pasipelnymo ir norint kompensuotis sumokėtą nerealią kainą, neteisėtai iškertami nebrandūs medynai ar nenumatyti kirsti plotai. Tad savininkui iš siektos naudos atsiranda tik dideli rūpesčiai ir problemos. Legaliai dirbančios įmonės ar asmenys vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, visada prieš pradėdamos bet kokius darbus, sudarys sutartį, kurioje rasite visus įmonės rekvizitus, nustatys atsiskaitymo būdus ir laiką. Svarbu ir nereikia pamiršti, kad, parduodant mišką išsikirtimui, įmonė išskaičiuos ir sumokės valstybei priklausančius mokesčius. Sudarant sutartį reikia pasitikslinti, ar nurodyta suma yra išmokama savininkui, ar dar bus iš jos išskaičiuoti mokesčiai. Gyventojui privalomas sumokėti pajamų mokestis gali atsirasti, jei parduodate mišką su žeme, tačiau šio miško sklypo nuosavybėje nebūsite išlaikę Valstybės nustatyto metų termino.

   

  Jeigu nežinote kokiu būdu ir kada  galima kirsti Jūsų mišką, galite tiesiog paskambinti ir pasiteirauti. Mes visada patarsime ir pakonsultuosime nemokamai. Taip pat galime nemokamai įvertinti kitų asmenų Jums pateiktus pasiūlymus.

       Bendrasavininkai – ką daryti ?

  Dažnai pasitaiko atvejų, kai tik vienas iš savininkų nori parduoti mišką. Tada iškyla nelengvas valdos pasidalijimo klausimas. Lietuvoje įstatymai neleidžia miško skaidyti į valdas, mažesnes nei 5 ha ploto vienam miško savininkui. Didžioji dalis miškų yra valdoma bendrąja nuosavybe. Taigi šiuo atveju pirmiausia teks miško dalį pasiūlyti kitiems bendrasavininkams, o jiems atsisakius pirkti, ieškoti kitų pirkėjų, kurie perka mišką. Jei bendrasavininkai neketina pirkti Jūsų valdos dalies, tada bendrasavininkų susitarimu reikia nustatyti naudojimosi sklypu tvarką. Tą darbą gali atlikti vietovės, kurioje yra miško valda, matininkas. Parengtą dokumentą reikia įregistruoti Registrų centre. Taip atsiranda galimybė mišku naudotis keliems bendrasavininkams, bet miškotvarkos projektas  bus daromas visai miško valdai ir visų savininku sutikimu.

        Paruošiamieji darbai

  Taigi – paruošiamieji darbai. Su miško savininku arba jo atstovu suderinama  susitikimo data ir laikas, kuriuo bus apžiūrimas parduodamas miškas. Visada atsižvelgsime į Jūsų  galimybes ir pageidavimus ir suderinsime savininkui tinkamą laiką susitikimui. Miškininkystės specialistas padės išsiaiškinti Jūsų  miško grupę, veiklos apribojimus. Apžiūrėsime ir įvertinsime miško būklę, jo plotą, palyginsim miškotvarkos medžiagą ir tai kas yra natūroje. Nors mes perkam mišką su žeme ir be miškotvarkos projekto, bet jei ketinate parduoti mišką iškirtimui, tada teks ruošti miškotvarkos projektą. Jame bus numatyta visa Jūsų miške, projekto galiojimo laikotarpį, reikalinga atlikti ir galima ūkinė veikla bei jo duomenys.Perka miška nepasipelnimo tikslais. Numatytų miško kirtimų dalis, pagrindinių kirtimų norma, pažymėta medynų plane, ugdomų medynų sąrašas, miško valdos taksoraštis, valdos planas su jame pažymėtais medynais, miško atkūrimo dalis. Želdintiniems sklypams suprojektuojami augavietės sąlygas atitinkantys atkūrimo būdai, tikslinės medžių rūšys ir mišrinimo schemos. Miškotvarkos projektai mažesnėms nei 10 hektarų privačių miškų valdoms galioja dvidešimt metų, o kurių plotas 10 hektarų ir didesnis, – dešimt metų. Pagal supaprastintą tvarką, savininkams, turintiems miško valdos plotą kuris neviršija 3 ha, ūkininkauti valdoje galima ir nerengiant miškotvarkos projekto. Tokiu atveju, reikalingi šie dokumentai: įvertinimo aktas, taškavimo lapas, želdinimo projektas, biržės atrėžimo brėžinys.

   

  Daug įmonių perka miškus, tačiau ne visose įmonėse dirbantis darbuotojau turi kantrybės ir išmanumo atsakyti į klausimus ir išaiškinti žmonėms apie jų miško specifiką, kuo jis unikalus. Mes pasistengsime viską paaiškinti suprantamai, aiškia ir profesionaliai.

       Atsakomybė

  Miško pirkimas tai ne tik sandorio sudarymas ir ilgalaikė investicija į miškus, bet ir didelis įsipareigojimas visuomenei, užtikrinti nenutrūkstamą miško ekosistemos funkcionavimą. Spaudoje ir  internete, dažnai matomi  skelbimai, kad brangiai perka mišką, ragina pagalvoti. Miškininkai pastebi, kad dabartiniams miško savininkams trūksta ūkininkavimo žinių ir organizacinės struktūros. Todėl kreipkitės ir mes suteiksime profesionalią pagalbą. Mišką vertiname atsižvelgdami  į miško teikiamas pridėtines vertes, tai yra socialinę, kultūrinę bei ekologinę, ne tik kaip žaliavos šaltinį. Turėdamas miško valdą savininkas privalo ją prižiūrėti, vadovaudamasis miško naudojimo ir tvarkymo taisyklėmis bei normatyvais, tačiau tik maža dalis iš jų turi specifinių žinių kaip prižiūrėti medynus, kirsti, atsodinti. Be to, reikia nuolat stebėti miško sanitarinę būklę, rūpintis prevencine miško apsauga. Kvalifikuota miško priežiūra reikalauja daug laiko, didelio žinių bagažo bei nemenkų piniginių sąnaudų.

   

  Konsultuojame miško pirkimo/pardavimo klausimais. Jei ketinantis investuoti perka mišką pirmą kartą, turėtų atkreipti dėmesį į profesionalų patarimus. Miško įsigijimas neprilygsta paprastos žemės valdos įsigijimui. Tai visiškai skirtingi dalykai. Keli neatidus žingsniai, paprasčiausiai dėl specifikos nežinojimo, ir Jūsų investicija gali  virsti santaupų praradimu.  Jei žinosite iš anksto apie galimas klaidas, jų išvengsite.  Svarbiausia prieš perkant mišką pasitarti su profesionalu.

  Naudinga žinoti miško savininkui: Atsisiųsti

  1. Miško kirtimo taisykles
  2. Miško savininko elementorius
  3. Privačių miškų tvarkymą reglamentuojantis dokumentai
  4. Lietuvos miškų medynai

  Naudingos nuorodos

  1. Lietuvos Respublikos Miškų įstatymas
  2. Privačių miškų tvarkymo ir naudojimo nuostatai
  3. Miško kirtimų taisyklės
  4. Miško atkūrimo ir įveisimo nuostatai
  5. Miško sanitarinės apsaugos taisyklės
  6. Leidimų kirsti mišką išdavimo tvarkos aprašas
  7. Biržių atrėžimo ir įvertinimo taisyklės
  8. Apvaliosios medienos bei nenukirsto miško matavimo ir tūrio nustatymo taisyklės
  9. Apvaliosios medienos, pagamintos privačiuose miškuose, gabenimo tvarkos aprašas
  10. 2011-03-11 Miško kirtimo taisyklių pakeitimai

  Mes nupirksime Jūsų mišką